.

.

CXXDD amerikan yemek odası Loft E14 Led kolye ışıkları altın Metal düz asılı lamba çubuğu süspansiyon lamba armatürleri (Boyut:

CXXDD amerikan yemek odası Loft E14 Led kolye ışıkları altın Metal düz asılı lamba çubuğu süspansiyon lamba armatürleri (Boyut:

₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

Modern ışık lüksü, basit, pratik, doğal ve güzel ve mükemmel işçilik.kaliteli camgöbeği kristal, zarif kesim yüzeyi kristal berraklığında ve parlak, kaliteli, şık ve elegant.it ince parlatma işlemi ile işlenir ve doku parlaktır, basit ve şık bir atmosfer katar.Seikos dövme lamba kolu, çoklu eğirme ve parlatma işlemleri, güzel ve özel, güzel renk.Uygun alanlar : restoranlar, barlar, kafeler, mağazalar, kulüpler, çatı katları, özel ofisler, yatak odaları, çalışma odaları, oturma odaları vb.Modern ışık lüksü, basit, pratik, doğal ve güzel ve mükemmel işçilik.kaliteli camgöbeği kristal, zarif kesim yüzeyi kristal berraklığında ve parlak, kaliteli, şık ve elegant.it ince parlatma işlemi ile işlenir ve doku parlaktır, basit ve şık bir atmosfer katar.Seikos dövme lamba kolu, çoklu eğirme ve parlatma işlemleri, güzel ve özel, güzel renk.Uygun alanlar : restoranlar, barlar, kafeler, mağazalar, kulüpler, çatı katları, özel ofisler, yatak odaları, çalışma odaları, oturma odaları vb.2. Malzeme : metal, kristal; 3. Boyut : düz L80cm / 100cm / 120cm/ 150cm; 4 : Işık : ÜCRETSİZ Led 5 W E14 ampul; 5. Renk : altın; 6 : Bitiş : galvanik altın; 7. Ağırlık : 12-26kg; Işık kaynağı : ışık kaynağı * 1 (ampul içermez), enerji tasarruflu lambaların / akkor lambaların / lambaların kullanımına uygundur.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın