.

.

Dc 12 V Ac 220 V Güç Dönüştürücü 80 W Modifiye Dalga Araç İnvertörü

Dc 12 V Ac 220 V Güç Dönüştürücü 80 W Modifiye Dalga Araç İnvertörü

₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

Çoklu koruma : Aşırı yük / Aşırı Akım/ Kısa Devre/ Ters Bağlantı/ Darbe/ aşırı ısınma / Düşük veya Aşırı Voltaj koruması.Pillerinizi ve cihazlarınızı daha güvenli hale getirin.USB Hızlı Şarj : Dayanıklı yapı ve kaliteli malzeme zorlu ortamlara ve tüm mevsimlere dayanır, yolda, kamp alanlarında, uzak iş yerlerinde veya AC gücünün gerekli olduğu her yerde kullanım için idealdir.Uygun için : araç şarj, ev klimalar, ev buzdolabı su dağıtıcılar, ev televizyonlar, indüksiyon ocaklar, pirinç ocaklar, güç araçları, cep telefonları, mobil cihazlar, bilgisayarlar.Kalite Taahhüdü : Herhangi bir kalite sorununuz varsa,lütfen bizimle iletişime geçin.Size ücretsiz bir değiştirme hizmeti sunmaya hazırız!.Bu invertör uygun maliyetli bir seçimdir.Kompakt boyutu ve gücü ideal gezileri, kamp, çadır, tekne yapımı, güç çalışma araçları, güç kesintileri hiçbir kılavuz elektrik olduğu başka bir durum için yedek olarak.* 38 mm Paket içeriği : İnverter x1 Sigara bağlayan çizgi x1 Timsah klibi çizgi x1 Kullanım Kılavuzu x1 İpucu : 1 63 80 * 100 WATT Maksimum çıkış gücü : 150 W Şartname 90 W İnverter verimlilik : 80% Nominal kapasite : 150 W Çıkış frekansı : 50 Hz Sürekli çıkış gücü adı : Araba inverter Voltaj aralığı : 12 V Çıkış voltajı : 220 V Çıkış gücü : : : . Nedeniyle manuel ölçüm boyutu, hata 1-2 cm, lütfen beni affet! 2. Ekranın, ekran çözünürlüğünün, kamera açısının ve ışık yoğunluğunun görsel farklılıklara neden olabileceğini lütfen unutmayın! 3. Nakliye gibi kontrol edilemeyen faktörler nedeniyle, ambalaj hasar görürse, lütfen bizimle iletişime geçin, size ücretsiz bir değiştirme hizmeti sunmaya hazırız!.

Temel özellikleri

80 * 63 * 38mm :
Package includes:
Inverter x1 :
Cigarette connecting line x1 :
Crocodile clip line x1 :
Instruction manual x1 :
Tip:
1. Due to the size of the manual measurement, the error is 1-2cm, please forgive me! :
2. Please note that the display, the screen resolution, the camera angle and the light intensity can cause visual differences! :
3. Due to uncontrollable factors such as transportation, if the packaging is damaged, please contact us, we are ready to offer you a free replacement service! :
Verilen bu kadar mal satın