.

.

Takı Araçları, Anında Yanan İplik Kalem Cere Gravür için Takı için Çok Amaçlı

Takı Araçları, Anında Yanan İplik Kalem Cere Gravür için Takı için Çok Amaçlı

₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

Profesyonel Yüzey İşleme : Profesyonel işlemden sonra, temiz bir yüzey oluşturmak için kavşakta fazla ip yakılır.Kullanımı kolay : Pili takarak, 3-5 saniye ısıtmak için düğmeye basın, kullanabilirsiniz, kullanımdan sonra kapağı takın.Mükemmel Malzeme : İplik uçları yanan kalem plastikten yapılmıştır, mükemmel işçilik, uzun süre kullanılabilir, dayanıklıdır.Yüksek Doğruluk : İnce telli kalem ucu, ince dişlerde ve nodüllerde bile yüksek doğruluk ve yüksek verimlilikle doğru şekilde yanabilir.Çok Amaçlı : İplik yakma aleti, tahta ısı transferi, iplik ütüleme, balmumu filmi gravürü vb.Için kullanılabilir., manuel işlemler için ihtiyaçlarınızı karşılamak için.Özellik : 1. Yüksek Doğruluk : İnce telli kalem ucu, ince dişlerde ve nodüllerde bile yüksek doğruluk ve yüksek verimlilikle doğru şekilde yanabilir.2. Çok Amaçlı : İplik yakma aleti, tahta ısı transferi, iplik ütüleme, balmumu filmi gravürü vb.Için kullanılabilir., manuel işlemler için ihtiyaçlarınızı karşılamak için.3. Profesyonel Yüzey İşleme : Profesyonel işlemden sonra, temiz bir yüzey oluşturmak için kavşakta fazla ip yakılır.4. Kullanımı kolay : Pili takarak, 3-5 saniye ısıtmak için düğmeye basın, kullanabilirsiniz, kullanımdan sonra kapağı takın.5. Mükemmel Malzeme : İplik uçları yanan kalem plastikten yapılmıştır, mükemmel işçilik, uzun süre kullanılabilir, dayanıklıdır.Nasıl Kullanılır : AA pili açmak ve yerleştirmek için kuyruğu döndürün, kullanmadan önce 3-5 saniye ısıtmak için düğmeye basın.Şartname : Öğe Türü : Anında Yanan İplik kalemürün Malzemesi : plastikürün Uzunluğu : Yaklaşık. 132mm / 5.2 in (Manuel Ölçüm, Küçük bir Hata var) Pil Modeli : AA Pil (Pil Olmadan Teslim) Pil sayısı : 1paket Listesi : 1 x Anında Yanan İplik Kalemi1 x Plastik Koruma başlığınot : 1. Tel yakma kalemi, teli ısıtmak ve kaynaştırmak için ucun tungsten telini kullanır.Voltaj yüksek değildir (1,5 volt), ancak tamamen soğutulmadığında nesneye veya cilde dokunursanız yanıklara neden olur.2. Kalem ucunun tungsten teli ısıtıldıktan sonra yumuşar ve deforme olur ve kırılması kolaydır, bu nedenle kırılmasını önlemek için kullanılmadığında kalem kapağını örtmek için kullanılır.3. Bu ürün polyester balmumu ipliği için uygundur, kenevir ipliği ve pamuk ipliği kullanılamaz.4.Pil olmadan gemi.5.Ürün manuel ölçüm, küçük bir hata var.

Temel özellikleri

Item Type:
Instant Burning Thread Pen
Product Material:
Plastic
Product Length:
Approx. 132mm / 5.2in(Manual Measurement, There is a Little Error)
Battery Model:
AA Battery (Delivered Without Battery)
Number of Batteries:
1
Package List:
1 x Instant Burning Thread Pen1 x Plastic Protection Head :
1. The wire burning pen uses the tungsten wire of the tip to heat and fuse the wire. The voltage is not high (1.5 volts), but it will cause burns if you touch the object or the skin when it is not completely cooled. :
2. The tungsten wire of the pen tip becomes soft and deformed after heating, and is easy to break, so it is used to cover the pen cover when it is not in use to prevent it from being broken. :
3. This product is suitable for polyester wax thread, hemp thread and cotton thread cannot be used. :
4.Ship without battery. :
5.Product manual measurement, there is a little error. :
Verilen bu kadar mal satın