.

.

QuickNet Gövde Kablo Grubu Fiber Tip OM5+, Kireç Yeşili

QuickNet Gövde Kablo Grubu Fiber Tip OM5+, Kireç Yeşili

₺ 71.00

Malların
Sipariş verilebilir

Fiber Türü OM5+.Bağlayıcı 1 Tipi Pan MPO Dişi.Direnç Özellikleri Aleve Dayanıklıdır.Karşılanan Standartlar ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS uyumlu,TIA-492-AAAD, IED 60793-2-10 tip A1a.3 Yanıcılık Derecesi Lszh'yi karşılar veya aşar.Genişletilmiş erişime sahip hızlı altyapı dağıtımı gerektiren uygulama Veri merkezleri.Küçük çaplı gövde kablo montajları, yüksek yoğunluklu kablo uygulamaları için ideal olan %30-40 daha az alan kullanır.OM5+, 12 Fiber Gövde, Düşük Duman Sıfır Halojen, Pan MPO Dişi-Pan MPO Dişi, HD Esnek Geçiş, Yöntem B, Ultra Ekleme Kaybı, bir ucunda Çekme Gözü ile-33 Metre.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın