.

.

Yetişkinler için AMZ Tek Kullanımlık Laboratuvar Önlükleri. Erkekler ve Kadınlar için 10 Beyaz Tek Kullanımlık Önlük paketi.

Yetişkinler için AMZ Tek Kullanımlık Laboratuvar Önlükleri. Erkekler ve Kadınlar için 10 Beyaz Tek Kullanımlık Önlük paketi.

₺ 49.06

Malların
Sipariş verilebilir

BEYAZ tek kullanımlık LABORATUVAR ÖNLÜKLERİ, bazı tıbbi ve birçok genel uygulama alanında kullanılmaktadır.Yetişkin tek kullanımlık tıbbi önlükler elastik bileklere, katlanmış yakaya ve plastik mandallara sahiptir.Göğüs Cebi.Miktar : 10 laboratuvar önlüğü.YÜKSEK GİZLİLİK SEVİYESİ : Tek kullanımlık tıbbi önlükler %100 bakire polipropilenden üretilmiştir.Tek kullanımlık laboratuvar önlükleri nefes almaz ve sıvı sıçramasının endişe kaynağı olduğu yerlerde harikadır.Tek kullanımlık Plastik laboratuvar önlüğü tasarımı maliyet verimliliği sağlar ve kirlilik risklerini önler.Kullandıktan sonra izolasyon önlüklerini çöp kutusuna atın ve ellerinizi iyice yıkayın.GÜVENİLİR KORUMA : PPE önlükleri vücudunuzu ve giysilerinizi tek kullanımlık olarak kaplar ve giysileriniz veya tozunuz arasında fiziksel bir bariyer oluşturur.Göğüs cebine sahip beyaz izolasyon elbisesi ekonomik, konforlu ve güvenilir koruma ve hijyenik güvenlik sağlar.YAYGIN olarak kullanılan : Tek kullanımlık cerrahi önlükler, yemek servisi ve sanitasyon kasap dükkanı, şarküteri ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır.Ppe elbisesi, atölyeler, şantiyeler, boyama, ticari ve ev denetimleri için yalıtkanlıktan uzak tutmak için mükemmeldir.Boyut : Orta.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın