.

.

'NUGGLEBUDDY mikrodalgada nemli ısı ve aromaterapi Organik pirinç paketi. NANE OKALİPTÜS Aromaterapi ile güzel Galaksi Kumaş.

'NUGGLEBUDDY mikrodalgada nemli ısı ve aromaterapi Organik pirinç paketi. NANE OKALİPTÜS Aromaterapi ile güzel Galaksi Kumaş.

₺ 54.00

Malların
Sipariş verilebilir

100 % Prim Pamuk Dış.Tamamen Çift Dikişli Konstrüksiyon ile kaplanmıştır.Tüm Organik Tahıllar, Otlar ve Botanikler.Saf Uçucu Yağlar ve Doğal Kokularla Aşılanmış içerikler.Çok Kullanışlı, Düşünceli ve Benzersiz Bir Hediye Fikri!Güzel Paketlenmiş!.Doğal Rahatlama ve Dinlendirici Uykuyu Teşvik Eder.Onsuz Nasıl Yaşadığını Merak Edeceksin!.NANE OKALİPTÜS : İnce nane tonları ile güçlü, ferahlatıcı bir koku.Yavaşça canlandırıcı, arındırıcı, temizleme, soğutma, açıklama, canlandırıcı & belirlendi.Bir ' Nuggle Buddy bir appx. 10" X 13" Mikrodalga "Yastık Benzeri" Paket, %100 Birinci Sınıf Pamuklu Kumaştan Üretilmiştir ve Tamamen Birinci Sınıf Muslin ile Kaplanmıştır.Her ' Nuggle Buddy Organik Olarak Yetiştirilen Tahıllar, Otlar ve Botanik 40 Ons ile doldurulur.Bu Karışım Tamamen Doğal Kokular ve %100 Saf Uçucu Yağlar ile Dikkatlice İnfüze edilmiştir.'Nugglebuddy'nin Sunduğu Her Aromaterapi ve Koku, Vücudu Rahatlatmak, Ruhu Kaldırmak ve Ruhu Yatıştırmak için Özel olarak Tasarlanmıştır!YENİ en iyi arkadaşına "MERHABA" de!.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın