.

.

Pamuk Kordon, Doğal Pamuk Yan Halat Dikiş Malzemeleri Dokuma için 109.4 yd Dekoratif Öğeler için El Sanatları için Ambalaj için

Pamuk Kordon, Doğal Pamuk Yan Halat Dikiş Malzemeleri Dokuma için 109.4 yd Dekoratif Öğeler için El Sanatları için Ambalaj için

₺ 89.80

Malların
Sipariş verilebilir

100 % pamuk ipliği, yaklaşık ölçer. çapı 3 mm, dantel süsler yapmak için mükemmel bir seçim.Ihtiyaçlarınızı karşılamak için açık gri + haki 2 renk ile yumuşak ve bükülmemiş tek iplikli dantel ipi.Bir rulo pamuk ipi, el sanatları yapmak için yeterince uzun, 100m/109.4 yd'dir.Bu, bitki askıları, rüya yakalayıcılar, duvar askıları ve diğer bohem başyapıtlarıyla yeni başlayanlar için mükemmel bir pamuk ipidir.Yüksek kaliteli örgülü pamuklu kordon, kolayca dantel tüyleri veya dantel yaprakları yapabilir, sadece temel bir düğüm bağlayabilirsiniz.Özellik : 1. Ihtiyaçlarınızı karşılamak için açık gri + haki 2 renk ile yumuşak ve bükülmemiş tek iplikli dantel ipi.2. Yüksek kaliteli örgülü pamuklu kordon, kolayca dantel tüyleri veya dantel yaprakları yapabilir, sadece temel bir düğüm bağlayabilirsiniz.3. 100 % pamuk ipliği, yaklaşık ölçer. çapı 3 mm, dantel süsler yapmak için mükemmel bir seçim.4. Bu, bitki askıları, rüya yakalayıcılar, duvar askıları ve diğer bohem başyapıtlarıyla yeni başlayanlar için mükemmel bir pamuk ipidir.5. Bir rulo pamuk ipi, el sanatları yapmak için yeterince uzun, 100m/109.4 yd'dir.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Pamuk String Material : Cotton Color : Açık Gri+hakithread Çapı : Yaklaşık. 3mm / 0.12 İnç İş Parçacığı uzunluğu : Yaklaşık. 100 m / 109.4 yd Roll Çapı : Yaklaşık. 6.5 cm / 2.6 Rulo Yüksekliği : Yaklaşık. 16 cm / 6.3 inuygulama : Dokuma dekoratif öğeler, el sanatları, rüya yakalayıcılar, ambalaj , takı ve el sanatları, evcil hayvan oyuncakları vb.Yapmak için uygundur.Paket listesi : 2 x Pamuk kablosunot : Manuel ölçüm nedeniyle 0-2 cm hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Temel özellikleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cotton String
Material:
Cotton
Color:
Light Gray+Khaki
Thread Diameter:
Approx. 3mm/0.12in
Thread Length:
Approx. 100m/109.4yd
Roll Diameter:
Approx. 6.5cm/2.6in
Roll Height:
Approx. 16cm/6.3in
Application:
Suitable for making weaving decorative items, crafts, dream catchers, packaging , jewelry and handicrafts, pet toys, etc.
Package List:
2 x Cotton Cord :
Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Verilen bu kadar mal satın